Plynové topení Truma S 5002 - návod


Plynové topení Truma S 5002 - návod
Kategorie: Vše o plynových rozvodech v karavanu
Datum:
Aktualizace:
Hodnocení:
Doporučit:

Příspěvků: Počet příspěvků

Vodítko pro nákup a návod

Topení S 5002, topení s termostatickou regulací k montáži do karavanu. S 5002 nepotřebujete žádné elektrické připojení, zapalování probíhá manuálně piezo zapalovačem vestavěným do předního krytu nebo automaticky při stisku knoflíku pomocí elektriniky napájené tužkovým monočlánkem. . Nakupujeme těleso topení, k tomu přední kryt. V případě, že nahrazujeme původní topení se systémovým tlakem 50 mbar, musíme tento tlak zredukovat meziregulátorem na 30 mbar.

Návod k použití ve formátu *.pdf stahujte zde

Topení S 5002 poznáme snadno podle širšího krytu, který pod sebou skrývá narozdíl od typu 3002 dvojitá topná žebra. Do meziregulátoru však musí proudit již regulovaný tlak, v žádném případě nesmí být připojen přímo na PB lahev. Zajímavým doplňkem pro S 5002 je falešný krbový kryt. Ten udělá hezkou atmosféru, podobnou jako když praská dřevo v klasickém krbu.

Staň se autorem a zaplatíme ti práci zbožím z eshopu

Link QR do mobilu


QR kód (anglicky: QR Code) je uskupení dat v obrázku ve tvaru čtverce. QR kód znatelně usnadní práci s internetem. Pokud máte nainstalovanou aplikaci pro čtení kódu, stačí zaměřit objektiv fotoaparátu na QR kód a jen chvilku počkat. Info zde.


Související zboží

Zadní stěna pro plynové topení, Zadní stěna je doporučené příslušenství pro montáž do volného prostoru, je nutno dodržovat orientaci podle typu topení

Zadní stěna pro plynové topení Truma Trumatic S2200 RWSL Titan levá

2 730,- Detail »


Průběžný regulátor, Průběžný regulátor je třeba použít na snížení tlaku do spotřebičů, pokud jsou pro 30 mbar a my máme v systému starších 50 mbar. Nikdy se nesmí připojit přímo k bombě!  -  2 x šroubení 8 mm, průtok max. 0,8 kg/h., integrovaný bypas ke kontrole těsnosti plynu.

Průběžný regulátor Truma z 50 mbar na 30 mbar

1 680,- Detail »


Přední kryt topení,

Přední kryt topení Truma Trumatic S 5002 sepiabraun

5 415,- Detail »Nahoru