Pohon přívěsu energetické zdroje


Pohon přívěsu energetické zdroje
Kategorie: Vše o podvozku karavanu
Datum:
Aktualizace: 2015-03-03
Hodnocení:
Doporučit:

Příspěvků: Počet příspěvků

Optimalizováno pro všechny produkty Mover

Kdo se rozhodne pro instalaci pohonného systému do svého karavanu, musí mu dopřát i dostačující zásobu energie. Během pohonu vyžaduje Mover velmi vysoký proud do úrovně až 140 Ampér. Podle toho, jak dlouho bude karavanem pohybováno, může baterie svojí kapacitou dosáhnout své hranice. Povaha terénu a stoupání hrají také svou roli. Optimální volba pro tyto požadavky jsou nepropustné a bezúdržbové AGM-baterie s technologií spirálových buněk. Baterie jsou speciálně zkonstruované a mají vysoký výkon a výdrž. Mají také rezervní kapacitu pro případ vysokého odběru proudu.

Důležité : správné nabíjení

Pro použití pohonných systémů nabízí Truma speciální kompletní balíčky. Nový Mover PowerSets obsahuje vedle Optima baterie novou lehkou nabíječku BC10, pólové kabely, měřič teploty, odpojovač baterie stejně jako druhý nabíjecí kabel k flexibilnímu nabíjení. Nová nabíječka BC10 s nabíjecí silou až 10A perfektní řešení pro všechny případy použití. Dle vybraného typu baterie se automaticky vybere vhodná nabíjecí křivka, která je speciálně vyvíjena pro Optima baterie za účelem nejlepšího možného dobití dané baterie a tím pádem i její nejlepší možné použitelnosti. Díky Plug-and-Play připojení se nechá nová Truma nabíječka velmi snadno přenášet.

Proud ze slunce

SolarSet 23 je perfektní řešení pro nabíjení bez připojení do el. sítě stejně jako pro dobíjení při dlouhých stáních – tak budete mít k dispozici vždy plně nabitou baterii pro potřeby vašeho Moveru. Sada se stává ze solárního modulu se silou 23 Wp, solárního nabíjecího regulátoru o maximálním proudu 5A stejně jako ze všech dalších komponent nezbytných pro upevnění na střechu.

Staň se autorem a zaplatíme ti práci zbožím z eshopu

Link QR do mobilu


QR kód (anglicky: QR Code) je uskupení dat v obrázku ve tvaru čtverce. QR kód znatelně usnadní práci s internetem. Pokud máte nainstalovanou aplikaci pro čtení kódu, stačí zaměřit objektiv fotoaparátu na QR kód a jen chvilku počkat. Info zde.


Související zboží

Energetická sada pro Mover přívěsu, Energetická sada pro pohon přívěsu odlehčená až o 20kg. Nová nabíječka BC10 vyvinutá speciálně pro baterie gelové, AGM a samozřejmě Optima, kompaktní rozměry a nízká hmotnost.  Akumulátor Optima S 21.7, odpojovač, pólové svorky nabíjecí kabel a teplotní senzor. Hmotnost baterie 11,6kg. Určeno pro Mover XT a XT2 (28kg), celková hmotnost systému je tedy 39,6 kg

Energetická sada pro Mover přívěsu Truma Mover Power Set Light

10 130,- Detail »


Nabíječ BC 10 a baterie Optima YTS 4.2 to je set, Optimalizovaná sestava akumulátor OPTIMA Yellow Top Batterie YTS 4.2 a automatický dobíječ Truma LG BC10. Hlavní předností je o 50pct vyžitelný čas pohonu, 2x rychlejší čas nabití, nízká hodnota samovybíjení, poměr hmotnosti a efektivity, bezhlučný dobíječ, dlouhá životnost. Sada se skládá z Dobíječe, akumulátoru, bateriového odpojovače a teplotního senzoru.

Nabíječ BC 10 a baterie Optima YTS 4.2 to je set Truma Power Set Plus

11 359,- Detail »


Akumulátor s vlastní nabíječkou, Balení obsahuje Li-ion akumulátor LiFe04 s kapacitou 8,8AH s integrovanou nabíječkou s možností připojení na síť 230V, nebo palivový článek do 3A, případně solární panel do 3A. Ideální pro motorové pohony karavanů, nízká hmotnost pouze 2 kg, což je 20kg úspora. Uložená energie 113Wh, výstup nominální 12V (max 14,6V), zatížení 80A, bezpečnostní funkce ochrana přebití, podpětí. Rozměr 200 x 200 x102mm, životnost až 10 let při 2-3000 nabíjecích cyklech

Akumulátor s vlastní nabíječkou Reich Impuls Peak Power Pack

12 253,- Detail »


Nabíječ BC 10 a baterie Optima YTS 5.5 to je set, Optimalizovaná sestava akumulátor OPTIMA Yellow Top Batterie YTS 5.5 a automatický dobíječ Truma LG BC10. Hlavní předností je o 50pct vyžitelný čas pohonu, 2x rychlejší čas nabití, nízká hodnota samovybíjení, poměr hmotnosti a efektivity, bezhlučný dobíječ, dlouhá životnost. Sada se skládá z Dobíječe, akumulátoru, bateriového odpojovače a teplotního senzoru.

Nabíječ BC 10 a baterie Optima YTS 5.5 to je set Truma Power Set Plus

12 626,- Detail »Nahoru